Konferencje "Kobieca strona biznesu"

W czasie konferencji zapraszamy na stoiska naszych partnerów

to topowa firma branży sprzedaży bezpośredniej, obecna na prawie 40 rynkach na całym świecie. A wszystko zaczęło się w Teksasie 13 września 1963 roku.

Firma wykorzystuje najnowsze rozwiązania i technologie, posiada ponad 1300 patentów i każdego roku inwestuje kolejne miliony dolarów aby produkty spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Mary Kay współpracuje także z topowymi wizażystami, trendsetterkami i projektantami mody a dzięki tym wspólnym działaniom Konsultantki Kosmetyczne na całym świecie mogą oferować swoim klientkom wyjątkowe, nowoczesne produkty a także wyróżniający nas “Złoty Serwis”, czyli spersonalizowaną obsługę każdej kobiety, która pragnie używać kosmetyków tejże wyjątkowej Marki.

 

Nina Skidan urodziła się w Krasnojarsku na Syberii. Mieszka i pracuje w Warszawie.

W swojej pierwszej artystycznej szkole nauczyła się pracy z ceramiką, miedzią oraz drewnem. W Krakowie studiowała grafikę – zajęła się tradycyjnymi metodami drukarskimi. Wtedy rozpoczęła się jej fascynacja kamieniem oraz metalem i trwa ona do dziś, choć obecnie są to odmiany szlachetne. Tworzy z nich biżuterię: pierścionki, kolczyki, naszyjniki i bransolety. Jej styl najmocniej uwidacznia się w szczegółach. W sposobie wykończenia oraz w tym, jak kamień pracuje ze światłem.

 

Marka  Lewanowicz tworzy biżuterię, już od ponad 20 lat.

Firma o hiszpańskich korzeniach, stworzona na skrzyżowaniu odległych kultur i stylu, znalazła swoje miejsce w Polsce, gdzie od lat cieszy się dużym uznaniem. Biżuteria Ewy Lewanowicz jest owocem ciągłych poszukiwań unikatowych tworzyw i zanikającego rękodzieła. Za każdą kolekcją kryje się historia szlachetnego kamienia, jak i niezwykłych kobiet. To dla nich tworzy niepowtarzalne kompozycje, które są czymś więcej niż tylko ozdobą. To amulety współczesnych kobiet, których indywidualność i charakter zostały zamknięte w nowatorskich formach. Marka Lewanowicz o zarówno bogate wzornictwo, kolekcje ze srebra i kamieni naturalnych, jak i biżuteria modowa będąca połączeniem rozmaitych materiałów – metalu, kryształów, kamieni oraz tkanin . Firma od lat wwyznacza trendy tworząc unikatowe wzory bransoletek, naszyjników, kolczyków i broszek. Współpracując z projektantami mody jaki i artystami z całego świata.

„Słodka Manufaktura Leona” nawiązuje do najlepszych śląskich tradycji rzemieślniczych jakie od pokoleń mają miejsce w małych rodzinnych firmach. Stąd hasło reklamowe firmy: ” Tradycje rodzinne bywają różne – nasza jest słodka od 1917 roku”. Słodkości, powstają na bazie przedwojennych rodzinnych receptur połączonych często z zupełnie nowymi trendami w czekoladowej „modzie”. Wszystkie receptury są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Praca z czekoladą ma w sobie coś ze sztuki – a ta prawdziwa sztuka jest niepowtarzalna, opiera się na kreatywności i natchnieniu, nie na powielaniu pracy i dorobku innych. W manufakturze inspirują się również ruchem Slow Food, to organizacja powstała we Włoszech, która przeciwstawia się globalnej unifikacji żywności i zachęcająca by wrócić do tradycyjnych metod produkowania regionalnych potraw i przysmaków.

Bardzo istotna w produkcji jest także ekologia dlatego warto również wspomnieć o tym, że większość słodkości wyrabianych w „Słodkiej Manufakturze Leona” spełnia kryteria żywności wegańskiej – w produkcji nie używa się zwierzęcych dodatków. Czekolada używana w produkcji ma certyfikat koszerności i nie ma dodatku mleka.

 

BONUSY I PARTNERZY

więcej bonusów

WYDARZENIA I SZKOLENIA

więcej wydarzeń

NASZE ARTYKUŁY

więcej artykułów
Partnerzy Akademia Przedsiębiorcy. Ostatnia szansa na spotkanie przed wakacjami

PRODUKTY I USŁUGI

więcej produktów