AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCY

20 kwietnia 2018 roku zakończyliśmy 9. już edycję Akademii Przedsiębiorcy

Konferncją w Zielonej Górze zakończyliśmy IX edycję Akademii Przedsiębiorcy.

Wykłady dla przedsiębiorców odbyły się w 22 miastach w całej Polsce, w czasie których przedsiębiorcy rozmawiali o skutecznej komunikacji i negocjacjach w firmach. Część spotkań została poświęcona przedsiębiorczym kobietom. W spotkaniach udział wzięło blisko 1400 przedsiębiorców z całej Polski.

Spotkania pod hasłem "Sukces w biznesie? Umiejętność komunikowania się to podstawa"  były doskonałą okazją do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń na temat komunikowania się w biznesie i negocjacji podczas zawierania kontraktów biznesowych. Gościem specjalnym był Robert Krool, Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i profesjonalny doradca biznesu. Podzielł się z uczestnikami swoim doświadczeniem związanym z zarządzaniem firmą. Podpowiedział, jak skutecznie komunikować się ze wspólnikami i pracownikami, zwrócił uwagę na szczególną rolę komunikacji w firmach rodzinnych oraz wskazał jakie kluczowe założenia w strategii firmy pozwolą zapewnić jej stały rozwój.

Na konferencjach „Kobieca strona biznesu” pokazaliśmy, jak skutecznie osiągać biznesowe cele m.in. poprzez rozwijanie umiejętności menedżerskich i doskonalenie technik negocjacyjnych. Gościem specjalnym była Mariola Bojarska-Ferenc, która opowiadała o swojej zawodowej drodze do sukcesu: o cechach, które pomagają osiągać wyznaczone cele, o tajnikach negocjacji oraz o sztuce tworzenia siatki najlepszych współpracowników. Podzieliła się wskazówkami, jak zachować harmonię między życiem rodzinnym a pracą.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom IX edycji Akademii Przedsiębiorcy i zapraszamy do uczestnictwa w następnych wydarzeniach. 

 

Partnerzy Akademii Przedsiębiorcy

 

BONUSY I PARTNERZY

więcej bonusów

WYDARZENIA I SZKOLENIA

więcej wydarzeń

NASZE ARTYKUŁY

więcej artykułów
Konferencje "Kobieca strona biznesu" Partnerzy

PRODUKTY I USŁUGI

więcej produktów